Home

Adresgegevens

Huurders Belangen Vereniging

Postadres:
Postbus 193
8250 AD  Dronten

E-mail: info@huurdersbelangenvereniging.nl
Website: http://www.huurdersbelangenvereniging.nl


Contact bestuursleden:
Claudia van Loveren (Voorzitter) voorzitter@huurdersbelangenvereniging.nl
Johan van der Laan (Secretaris)  secretaris@huurdersbelangenvereniging.nl
Johan van der Laan (Penningmeester)  penningmeester@huurdersbelangenvereniging.nl
Ledenadministratie  ledenadministratie@huurdersbelangenvereniging.nl

 



Coördinator Biddinghuizen: Claudia van Loveren    biddinghuizen@huurdersbelangenvereniging.nl



Coördinator Dronten: Netty Wobben   dronten@huurdersbelangenvereniging.nl



Coördinator Swifterbant: Netty Wobben  swifterbant@huurdersbelangenvereniging.nl







© 2019 Huurders Belangen Vereniging | Realisatie: Sybit - Software op Maat | Ontwerp Ruiter Webdesign Biddinghuizen

Realisatie: Sybit - Software op Maat